Grafik zajęć Fitness

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Body Shape
Agnieszka
08:15 - 09:00
TBC
Gabrysia
08:15 - 09:15

Poranek 60+
Gabrysia
09:15 - 10:15
BPU
Martyna
08:00 - 09:00
Body Shape
Agnieszka
08:15 - 09:00
09:00
Indoor Cycling
Robert
09:00 - 10:00
AT body power
Agnieszka
09:00 - 10:00
Mobility
Martyna
09:00 - 10:00
Mobility
Justyna
09:15 - 10:15

Indoor Cycling
Ania/Robert
10:30 - 11:30

EASY RIDE
Robert
11:30 - 12:30
10:00
FTO
Maria
10:00 - 11:00
11:00
Zumba
Magda
11:00 - 12:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Samoobrona
Wojtek
18:00 - 19:00
BPU
Anita
18:00 - 19:00
TBC
Anita
18:00 - 19:00
Indoor Cycling
Robert
18:00 - 19:00
19:00
Zumba
Mateusz
19:00 - 20:00
Power dance
Anita
19:00 - 20:00
Indoor Cycling
Ania
19:00 - 20:00
ABS + rolowanie
Maria
19:00 - 20:00
Indoor Cycling
Robert
19:00 - 20:00
20:00
FTO
Bogdan
20:00 - 21:00
Ski Training
Maciek
20:00 - 21:00
Fit Boks
Bogdan
20:00 - 21:00
Ski Training
Bogdan
20:00 - 21:00
Fit Boks
Bogdan
20:00 - 21:00
21:00
Zumba toning
Karol
21:00 - 22:00
Zumba
Karol
21:00 - 22:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
ABS + rolowanie
Maria
19:00 - 20:00

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
AT body power
Agnieszka
09:00 - 10:00

Środa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Body Shape
Agnieszka
08:15 - 09:00
Body Shape
Agnieszka
08:15 - 09:00

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
BPU
Martyna
08:00 - 09:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
BPU
Anita
18:00 - 19:00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
EASY RIDE
Robert
11:30 - 12:30
12:00

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Fit Boks
Bogdan
20:00 - 21:00
Fit Boks
Bogdan
20:00 - 21:00

Środa

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00
FTO
Maria
10:00 - 11:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
FTO
Bogdan
20:00 - 21:00

Poniedziałek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Indoor Cycling
Robert
09:00 - 10:00
10:00
Indoor Cycling
Ania/Robert
10:30 - 11:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Indoor Cycling
Robert
18:00 - 19:00
19:00
Indoor Cycling
Ania
19:00 - 20:00
Indoor Cycling
Robert
19:00 - 20:00

Poniedziałek

Środa

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Mobility
Martyna
09:00 - 10:00
Mobility
Justyna
09:15 - 10:15
10:00

Czwartek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Poranek 60+
Gabrysia
09:15 - 10:15
10:00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:00
Power dance
Anita
19:00 - 20:00

Wtorek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
18:00
Samoobrona
Wojtek
18:00 - 19:00

Poniedziałek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:00
Ski Training
Maciek
20:00 - 21:00
Ski Training
Bogdan
20:00 - 21:00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
TBC
Gabrysia
08:15 - 09:15
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
TBC
Anita
18:00 - 19:00

Wtorek

Czwartek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Zumba
Magda
11:00 - 12:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Zumba
Mateusz
19:00 - 20:00
20:00
21:00
Zumba
Karol
21:00 - 22:00

Poniedziałek

Środa

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
21:00
Zumba toning
Karol
21:00 - 22:00

Wtorek

No events available!

ATklub fitness & beauty

Kontakt
ul. Zawiła 66, 30-390 KRAKÓW
kom. 789 40 60 70 kom. 789 40 60 71 tel. 12 257 41 12 recepcja@atklub.pl
Godziny otwarcia
FITNESS
pn–pt: 06.30–22.30 sb–nd: 09.00–19.00
BEAUTY
pn–pt: 10.00–20.00 sb: 09.00–15.00
Numery kont bankowych: FITNESS: 77 1240 4432 1111 0010 7189 5566 BEAUTY: 26 2490 0005 0000 4500 1934 1322